BENDRUOMENĖS SUSITIKIMAS

VASAROS DIENOS

2020

RUGPJŪČIO 27 - 30

Į Starfish Academy "VASAROS DIENAS 2020" kviečiame visus "Bendruomenės narius", kurie pasiryžę eiti finansinės laisvės link ir kurti harmoningą gyvenimą bei aplinką. Mes laukiame jūsų su jūsų sutuoktiniais, partneriais ir vaikais!

 

Bendruomenės narys - vidinio rato narys arba tie kas baigė gyvus Starfish Academy mokymus.

 

Mes mokėmės ir tobulėjome visus metus, o dabar laikas praleisti laiką ramioje atmosferoje, pabūti gamtoje, užmegzti naujas pažintys, kurti naujus projektus ir bendrauti, bendrauti, bendrauti . . .

 

 

NEPAMIRŠTAMOS AKIMIRKOS 

KADA?

MAISTAS

APGYVENDINIMAS

KĄ VEIKSIME?

Planuojamas aktyvus veiklų sąrašas , apimantis visas 5 mūsų sferas. Taip pat dėliojama edukacinė vietovės programa. Sodyba yra prie užtvankos, todėl drąsiai galėsime maudytis, žvejoti ir mėgautis vandens malonumais. Taip pat sodyba yra dėkinga poilsiui su vaikais. 

KUR?

 Renkamės Latvijoje, labai pamėgtoje sodyboje, kur vasaros dienos vyks jau 3 kartą.. Sodyba apglėbta brandaus miško, pilname uogų ir grybų.  Sodybos kontaktai, adresas ir informacija: https://rancho.lv/ru/

 

 

Dalyvaukite "VASAROS DIENOS 2020"!

DAUGIAU INFORMACIJOS:

viktorija@starfishacademy.lt , +37064880401

70 eur - 4 DIENOS, 60 eur - 3 DIENOS (ir mažiau). Į kainą taip pat įskaičiuota patalynė, rankšluosčiai, naudojimasis visa infostruktūra, pirtis ir kai kurios edukacinės veiklos

Copyright © 2018 Starfish Academy. Visos teisės saugomos.

Mūsų kontaktai: Gėlių g. 5c-1, Vilnius.