7 žingsniai, kuriant Jūsų svajonių pajamas

 

PRAKTINIS SEMINARAS, PADĖSIANTIS DAUGIAU SUŽINOTI APIE PINIGUS

IR SUSIKURTI PAPILDOMAS PASYVIAS PAJAMAS

 

 

 

Vilnius l Kaunas l Klaipėda

 

STARFISH.ACADEMY padeda žmonėms ugdyti finansinį raštingumą, gausos mąstyseną ir iš naujo pažvelgti į pinigus

 

Mūsų bendruomenė yra unikali, įkvepianti ir palanki aplinka versliems žmonėms norintiems pasiekti gyvenime daugiau laisvės.

 

 


  APIE 


  APIE KĄ BUS KALBAMA SEMINARE?

  Tai daro mus unikaliais ir padeda siekti rezultatų 


  • PASYVIAS PAJAMAS

   Pagrindinis raktas į

   finansinę laisvę

    

    

  • AKTYVŲ KLASES 

   Kokios yra aktyvų klasės ir kaip sau pasirinkti tinkamiausią investavimui 

  • FINANSINĮ TRENIRUOKLĮ

   Sužinosite kaip naudojant specialiai sukurtą žaidimą, galima padidinti savo pajamas

  • FINANSINĮ SAUGUMĄ

   Kas yra finansinis saugumas ir kaip jis įtakoja gyvenimo kokybę

  • ASMENINĮ BIUDŽETĄ

   Kodėl pajamų/Išlaidų sekimas padeda siekti finansinės laisvės

  • INVESTAVIMĄ

   Kas yra svarbiausia investavime, kokios rizikos ir kaip pasirinkti tinkamą investavimo būdą

  • KRIZĘ IR PROGNOZES 

   Kokia yra krizės tikimybė ir kaip išlaikyti savo gerovę krizės metu

    

  • MĄSTYMO TIPUS 

   Kokie būna mąstymo tipai. Ir kaip jie įtakoja žmogaus gerovę ir pasiekimus 

  • APIE APLINKOS SVARBĄ

   Aplinka, tai faktorius kuris gali skatinti arba stabdyti jūsų augimą

  • APIE PATIRTĮ 

   Patirtis yra tai, ką kiekvienas turime. Dalinimasis patirtimi padeda mokytis ir išvengti klaidų

  • LAIKO VALDYMĄ

   Laikas yra vienas iš pagrindinių resursų kuriuos turime mokėti valdyti, jei norime pasiekti finansinę laisvę

  • TIKSLAI VS SVAJONĖS

   Kodėl yra svarbu turėti tikslus ir kuo tikslai skiriasi nuo svajonių

    


  KODĖL


  KODĖL YRA SVARBŪS TOKIE SEMINARAI?


      Pinigai ir finansai yra ganėtinai svarbi ir apimanti didelę dalį mūsų gyvenimo, sritis. Vieniems jų reikia mažiau, kitiems daugiau, bet visi priversti kurti santykius su jais.  Kodėl santykius?  Todėl, kad turime begalinį pinigų poreikį ir tam poreikiui patenkinti neužteks vienkartinio pinigų gavimo veiksmo. O kas sieja mus pastoviais ryšiais – jau yra santykis. Kodėl kurti? Todėl, kad tik kūryboje atsiranda geriausi ir priimtiniausi sprendimai. Ir dar todėl, kad iš anksčiau suformuluotos nuostatos dėl pinigų gali būti pasenusios ir reikia kurti iš naujo.

      Finansinis išsilavinimas arba finansinis išprusimas Lietuvoje yra visiškai nauja mokymosi sfera. Mūsų šalis nepriklausomybę nuo kitų valstybių atgavo prieš kelis dešimtmečius, o nepriklausomybę nuo suformuotų pažiūrų, susijusių su pinigais, pradeda atgauti tik dabar.

      Geriausiai tai matosi iš tyrimų, kuriuos atliko PISA (Programme for International Student Assessment). Tyrimo tarptautinis interneto tinklalapis: http://www.pisa.oecd.org., skelbia PISA tyrimo aprašymą, dalyvaujančių šalių sąrašus, tyrimo programas, visų šalių rezultatų duomenų bazes. Pastaraisiais metais atlikti tyrimai rodo, kad mūsų jaunimas yra mažiausiai finansiškai išsilavinęs Europoje. Kiekvienas suvokia, kad nieko nedaryti yra negalima, keistis yra būtina. Kitaip bus prarasta daug galimybių.

  Kodėl VERTA DALYVAUTI ?

  FINANSINIO RAŠTINGUMO ŽINIOS

  Atrasite svarbių įžvalgų, įgysite žinių padėsiančių Jums pasirengti bet kokiems finansiniams iššūkiams. Sužinosite, kaip veikia pinigai, kaip valdyti savo finansus, kas yra aktyvai ir pasyvai, kuo skiriasi samdomo darbo, verslo, investavimo pajamos ir kt. 

  POZITYVI APLINKA

  Čia Jus sups žmonės su panašiais į Jūsų, tikslais, besidomintys asmenybės augimu, finansiniu raštingumu. Kartu tai sukurs efektyvią ir šiltą aplinką Jūsų tobulėjimui ir augimui.

  AUGIMO LAISVĖ

  Tobulėjimui ribų nėra, renginyje Jūs galite atrasti puikią platformą savo tolimesniam asmenybės augimui bei įgūdžių lavinimui, be to tai vieta, kur galite rasti naujų idėjų bei galimybių.


  STARFISH.ACADEMY


  APIE STARFISH.ACADEMY 


       Mes tikime, kad kiekvienas žmogus, nepriklausomai nuo lyties, amžiaus ir geografinės padėties, gali būti finansiškai sėkmingu. Sėkmė yra ne kas kitas, o tik pastebėtos galimybės ir pasinaudojimas jomis. Kad galimybės butų pastebėtos, turi buti atitinkamas PASIRUOŠIMAS, t.y. turėti pakankamai suvokimo kokios tos galimybės, kokiais vėjais atpūstos ir kokį rezultatą gali atnešti. Visa tai yra žinios iš tos srities, kurioje siekiate sėkmės. Antras sėkmės ingridientas yra APLINKA, kurioje jūs gyvenate ir veikiate. Nes aplinka gali arba skatinti kelią link sėkmės, arba atvirkščiai stabdyti.

       Tai gi STARFISH.ACADEMY  yra organizacija, kuri apjungia šiuos du dalykus, finansinį pasiruošimą ir motyvuojančią aplinką. Visi seminarai ir mokymai nėra vienkartiniai, suteikiantys tik informacijos. Mūsų tikslas kurti finansiškai laisvų žmonių bendruomenę, kad kelias link finansinės laisvės, būtų kuo greitesnis ir harmoningesnis, neapleidžiant kitų svarbių gyvenimo sferų ir darant tai, su tais, kurie yra jūsų bendražygiai ir linki jums sėkmės. 

   

   


  PRITAIKYMAS


  STARFISH.ACADEMY SĖKMĖS ISTORIJOS


   KIEKVIENO SĖKMĖS ISTORIJOS YRA INDIVIDUALIOS.

   Vieni pradeda gauti pirmąsias pasyvias pajamas, kiti įkuria verslą ir pradeda dirbti sau arba pasiekia asmeninių aukštumų. Mes švenčiam kiekvieną žingsnį, padarytą link tikslų ir svajonių, nes tai yra dalis nueito kelio. 

    

    

   MES MATOME DALYVIŲ REALIUS FINANSINIUS POKYČIUS. 

   Ir tai suteikia motyvacijos skleisti mūsų misiją ir žinias apie finansinio raštingumo svarbą. Nes jeigu pokyčiai paliečia dešimtis narių, tai reiškia, kad gali palies ir kitus. Viskas priklauso, tik nuo nusiteikimo, pasiryžimo ir svarbiausia nuo noro keisti savo gyvenimą. Jei jūs žinote KĄ norite pakeisti, mes pasidalinsime KAIP tai padaryti.  


    CASHFLOW 


    CASHFLOW ŽAIDIMAS 


        Mes žinome, kad žaidimai yra veiksmingas mokymosi būdas ir vaikams, ir suaugusiems, nes sudaro sąlygas praktiškai išbandyti įvairius dalykus. PINIGŲ SRAUTAS 101/102 yra viena iš mūsų mokymo dalių, nes leidžia teorinę medžiagą pritaikyti praktiškai. Šis finansinis treniruoklis sukuria aplinką, kurioje galima priimti sprendimus susijusius su finansais, sužinoti savo žaidimo su pinigais stilių ir išbandyti investavimą nerizikuojant tikrais pinigais. 

        Teko pastebėti, kad taip kaip mokymosi dalyviai elgėsi žaidimo metu ir kokios emocijos užvaldo, dažniausiai taip pat jie elgėsi ir tikrame gyvenime. Yra tame ir atvirkštinis efektas. Jei leidi sau būti drąsesniu ir išbandyti naujas investavimo metodikas žaidime, tai tik laiko klausimas kada tai įvyks tikrame gyvenime.  

        Taip pat žaidimas apima labai svarbius gyvenimo aspektus, tokius kaip svajonės ir tikslų išsigryninimą, galimybes pabūti skirtingose profesijose, išmokti pildyti finansinę ataskaitą greitai ir tiksliai, o taip pat išsigryninti aktyvų klases, kurios labiausiai jus domina. 

          Mes galime užtikrinti, kad sužaidus šį žaidimą daugiau nei 20 kartų, į jūsų gyvenimą ateis finansiniai pokyčiai. Mes matome, kaip tai vyksta tikrame gyvenime mūsų bendruomenės nariams. Jei pavyksta jiems, būtinai pasiseks ir jums. Taigi žaiskite ir keiskite savo finansinę gerovę. 

       


    ATSILIEPIMAI


    ATSILIEPIMAI APIE SEMINARĄ


    AURIMAS KROPAS

    "Šie mokymai sukėlė minčių ir padėjo apsispręsti dėl tolimesnio mano tobulėjimo ir laiko sau, planų. Motyvuojanti, įdomi programa. Domina pasyvios pajamos, finansinis raštingumas, laiko planavimas."

    AUŠRA PRASAUSKAITĖ

    "Po šių mokymų atsirado planas, susidaryti planą. Mokymai patiko. Domina bendras finansinis raštingumas; verslo pelningumo auginimas; investavimas į NT it kt. sritys."

     

     

    EVALDAS JARUŠEVIČIUS

    "Po šių mokymų suvokiau, kad pagaliau reikia pradėti daryti ir paimti savo gyvenimo ateitį į savo rankas. Labai gerai, kad seminaro pranešėjai yra praktikai! Domina finansinė laisvė, investavimas į NT, asmeninis tobulėjimas."

    VYKINTAS PADEGIMAS

    "Kai kas labai nauja ir naudinga. Tikrai verta susimąstyti. Domintų temos, susijusios su NT."

     

     

     

     

    LIJANA KAZLAITĖ

    "Gavau daugiau (GEROKAI) įžvalgų, kaip sėkmingai investuoti į NT. Gavau žinių/punktų, kaip greičiau judėti link išsikeltų tikslų. Grįžusi namo, kartu su draugu, pritaikysiu gautas žinias. Viskas super! Domina investavimas į NT."

    MARIJA MINGAILE

    "Be galo geri mokymai, norėčiau pratęsti kursus. Mokymai pakeitė požiūrį ir supratimą apie pasyvias pajamas. Iš pradžių jos gali būti mažos, bet su laiku vis didėti, kad pasiekčiau finansinę nepriklausomybę. Domina pasyvių pajamų kūrimas."

    PAULIUS VERBICKAS"

    "Atėjo supratimas, kad darant mažus žingsnelius galima susikurti pasyvias pajamas. Mokymai patiko, kadangi pateikėte ir realius pavyzdžius, ne vien teoriją."

     

     

     

     

    VYTAUTAS KVALKAUSKAS

    "Visos ribos tik mano prote. Po seminaro noriu imtis veiksmų ir kuo greičiau. Domina investavimas į NT, verslo valdymo sistemos, internetinis verslas."

     

     

     

         INFORMACIJA


    ARTIMIAUSIŲ SEMINARŲ INFORMACIJA


    VILNIUS

    • VIETA

     BUS PATIKSLINTA

    KAUNAS

    • VIETA

     Krėvės pr. 26a. KAUNAS

    KLAIPĖDA

    • VIETA

      BUS PATIKSLINTA

    INVESTICIJA Į MOKYMUS

    KAINA ASMENIUI

    10 EUR (40 EUR)

    KAINA BRANGS KAS 2O BILIETŲ (+ 2 EUR NUO PASKUTINĖS KAINOS)

    SEMINARĄ Moderuoja:

    Jurijus Clavas, STARFISH.ACADEMY ĮKŪRĖJAS 

    Jurijus yra verslininkas, investuotojas, mokymų lektorius, koučingo specialistas, kuris daug laiko skiria nuolatiniam tobulėjimui ir aktyviems veiksmams. Jo misija yra padėti žmonėms jų saviugdos kelyje.  

    Plačiau apie JURIJŲ:

    Viktorija Bareišienė, BENDRUOMENĖS KOORDINATORĖ

    Viktorija kuruoja augančią STARFISH.ACADEMY bendruomenę, o taip pat yra žinomo pasaulinio lygio praktiko ir teoretiko R. Kyosakio metodikos mokymų fasilitatorė, praktinių užsiėmimų ir renginių vedėja. 

    Plačiau apie VIKTORIJĄ:

    Mantas Kapočius, MOKYMŲ IR SEMINARŲ VEDĖJAS

     Mantas 2016 m. Starfish Academy pirmą kartą išbandytas finansinį raštingumą lavinantis žaidimas Cashflow įtvirtino jog visa ko pagrindas yra ne žinios, bet praktinis jų taikymas.

    Plačiau apie MANTĄ:


    Mes rengiame visus renginius, siekdami suteikti maksimalią vertę ir viršyti Jūsų lūkesčius. tradiciškai mokymasis vyksta skaitant ir klausantis paskaitų, kas leidžia įsisavinti tik 10 – 20% pateikiamos informacijos. Aktyvių mokymosi metodų panaudojimas leis Jums įsisavinti iki 90% gautų žinių. Nepaisant to, kad mes žinome, jog Jūs gausite daug vertingų pamokų iš šio renginio, mes norime, kad Jūs galėtumėte dalyvauti visiškai be jokios rizikos.Jeigu , pasibaigus renginiui Jūs jausite, kad jis nepatenkino Jūsų lūkesčių, prašome pranešti mums ir mes besąlygiškai grąžinsime Jums 100% sumokėtų pinigų.

    © 2020 Starfish Academy. Visos teisės saugomos.

    Mūsų kontaktai: Gėlių g. 5c-1, Vilnius. | info@starfishacademy.lt, +37064880401